Půjčka začínajícím podnikatelům

"Jednomu klientovi mohou být poskytnuty nejvíce 2 úvěry do půjčka začínajícím podnikatelům částky 250 tisíc euro," říká Simona Můčková z tiskového oddělení ČS. Nepodnikáte-li alespoň rok dva, na jehož základě Vám pak banka bez problémů půjčí.

Takzvaných Business Angels u nás však ještě moc není (více se o tom dočtete v článku). Jsou opravdu tyto úvěry tak rychlé a dostupné jak tvrdí půjčka začínajícím podnikatelům.

Jako začínající půjčka začínajícím podnikatelům bez historie nemáte moc šancí. Pod křídla anděla nebo franchisingu. Nechcete-li pod andělská křídla, je určeno Projektové financování Raiffeisenbank (,). Jako začínající podnikatel bez historie nemáte moc šancí.

K financování podnikání je také zapotřebí dlouhodobých půjček k investicím do movitého či nemovitého majetku. Obvykle se v souhrnu úroků a všech poplatků cena podnikatelského úvěru blíží 15 p.

Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů ani jiných finančních produktů. Jak poznat nebezpečnou půjčku nebo úvěr a nenaletět podvodníkům. Len SPIR - Sdružení pro internetovou reklamu. Sice je tam nejdráže, jak již ale bylo řečeno maximálně 0,5 až 1 milión Kč.

Provozní: umožní čerpat finanční prostředky na běžném účtu do výše dohodnutého povoleného přečerpání vašeho běžného účtu (kontokorent). Bez podnikatelské historie vám půjčí jen v České spořitelně (,) a v Živnostenské bance (,).

Vyplňte žádost a dostanete peníze ještě dnes!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: [email protected]
Zpět na žádost
den
Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: [email protected]
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami