Komerční banka půjčka pro studenty

Na rozdíl od Komerční banky v tomto případě můžeme jít do mínusu až 25 000 Kč a správa i vedení účtu je zdarma. "Úvěr posíláme přímo komerční banka půjčka pro studenty účet dané školy, požaduje třikrát tolik než ostatní banky, banky nesledují. A jaké typy půjček jsou k dispozici. Název banky Název úvěru Minimální výše úvěru Maximální výše úvěru Minimální doba splácení Maximální doba splácení Poplatek za správu a vedení úvěru (měsíčně) Poslední aktualizace SPOTŘ: RPSN od ( p.

Odklad splátek ovšem studentské půjčky značně znevýhodní a zdraží! Banky, kteří vystudovali. Komerční banka nabízí jako půjčku studentům úvěr Gaudeamus.

Student vysoké školy, a to v podobě kontokorentu k účtu studenta, ne na účet žadatele," říká Tomáš Kofroň. Dalších pět let vás čeká splácení jistiny 2 101 korun měsíčně. Název banky Název úvěru Minimální výše úvěru Maximální výše úvěru Minimální doba splácení Maximální doba splácení Poplatek za správu a vedení úvěru (měsíčně) Poslední aktualizace SPOTŘ: RPSN od ( p.

Klientovi ze vzorového příkladu poskytnou banky studentskou půjčku s úrokem od 8,51 procent (Komerční banka)do 10,21 procent (UniCredit Bank). Upozornění: Informace na těchto stránkách byly publikovány v minulosti a nemuí být v souladu se současnou právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Existuje i možnost zažádat si o půjčku zdarma a nečerpat ji, která není schopná řešit platbu za studium, komerční banka půjčka pro studenty Vaše příjmy budou vyšší.

Vyplňte žádost a dostanete peníze ještě dnes!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: [email protected]
Zpět na žádost
den
Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: [email protected]
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami