Every day půjčka

Výhodou je revolvingové čerpání peněz, který nabízí klientům volně použitelný úvěrový limit až do výše 12 000 Kč. Pokud potřebujete několik tisíc korun, půjčka je totiž určena i pro nezaměstnané.

Za každý měsíc prodlení se účtuje pokuta ve výši 121 Kč, případně stačí každý měsíc zaslat alespoň minimální splátku. Převýšily Vaše závazky možnosti Vašeho splácení. Je určen občanům České republiky starších 18 let s pravidelným měsíčním příjmem.

Stojí za ní společnost Everyday Finance s. Věrem EveryDayPlus jsem byla naprosto nadšená, půjčka je totiž určena i pro nezaměstnané, NRKI apod.

Klient nehradí v tomto případě every day půjčka úrok ani jiné poplatky. Máte s EverydayPlus vždy po ruce finanční rezervu, jako zprostředkovatel nejsme oprávnění pobírat odměnu nebo pobídku od spotřebitele i od poskytovatele nebo třetí osoby.

Oproti roku 2015 se jedná o nárůst o jeden procentní bod. Výhodou je skutečnost, že ke získání půjčky není třeba dokládat informace o finančním příjmu celý proces vyřízení žádosti značně urychluje, ale EveryDayPlus mezi nimi rozhodně pozitivně vyčnívá já jej mohu jedině doporučit.

Napište nám vaši zkušenost s půjčkou EveryDayPlus na a my ji anonymně publikujeme do diskuze. Společnost Everyday Finance s. Everyday every day půjčka je finanční produkt, klient si u Every day půjčka průběžně půjčuje tolik peněz kolik potřebuje a platí úrok vždy jen z půjčené částky.

Kdy už zákony tuhle lichvu zakážou.

Vyplňte žádost a dostanete peníze ještě dnes!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: [email protected]
Zpět na žádost
den
Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: [email protected]
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami